01.11.06
Лукьянов работает на Артемовский регион
источник: Газета СОБЫТИЯ

В последнее время читатели газеты задают вопрос: чем сейчас занят народный депутат Владислав Лукьянов и что он делает для Артемовска. Ответ не заставил себя долго ждать. На днях редакция получила документ, с которым решила ознакомить читателей. Это обращение народного депутата Владислава Лукьянова к первому вице-премьеру, министру финансов Николаю Азарову от 19 октября 2006 года. Приводим его полностью:
Шановний Миколо Яновичу!
До мене як до народного депутата України надійшло звернення Донецької обласної державної адміністрації, в якому порушується питання щодо фінансування галузі “культура” Донецької області у 2007 році. За останні роки склалася критична ситуація у фінансуванні галузі культури, як у цілому по Україні, так і по Донецькій області. Сьогодні галузь культури Донеччини налічує 1460 закладів, де працюють біля 13 тисяч працівників. Система формульного підходу до визнання обсягів фінансування бюджетів призвела до виникнення низки проблем.
Проект бюджету Донецької області за цією схемою складає 174 млн. 809, 4 тис. грн., що забезпечує захищені статті - оплату комунальних послуг на 50%, заробітну плату – на 94%. Така ситуація унеможливлює здійснення виплати за вислугу років, на оздоровлення, винагороду за плідну працю. По області це понад 5.0 млн. грн.
Недофінансування перш за все відіб’ється на закладах культури у сільській місцевості та малих шахтарських міст, питома вага яких складає 75% від загальної кількості, а також призведе до скорочення мережі початкових мистецьких навчальних закладів та контингенту учнів в них, а це понад десять тисяч дітей та підлітків. Під загрозою виконання державних програм поповнення бібліотечних фондів та передплата періодичних видань, комплектування бібліотек українською літературою.
Враховуючи вищезазначене, прошу розглянути можливість доведення обсягів бюджету на культуру в Донецькій області до 183.9 млн. грн., також передбачити субвенцію з державного бюджету:
- на фінансування державних програм з урахуванням пропозицій області, які направлено до Міністерства культури і туризму України (2 630.0 тис.грн);
- на завершення реставрації та реконструкції будинку Центру культури і дозвілля м. Артемівська у сумі 6 000,0 тис. грн..
З повагою, народний депутат України В. Лук’янов

Как стало известно, на прошлой неделе первый вице-премьер Николай Азаров обратился с письмом в Министерство финансов, Министерство экономики и другие госструктуры с просьбой рассмотреть этот вопрос при подготовке проекта бюджета на 2007 год и проинформировать о принятом решении депутата В. Лукьянова и Кабинет министров.
Народный депутат Владислав Лукьянов не сомневается, что его обращение найдет поддержку при составлении госбюджета на 2007 год и деньги на реконструкцию Городского центра культуры и досуга будут выделены.

Обработка почвы для озимых.