12.06.14
Кришталевий передзвIн сердець
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

А потім був останній день весни. І було свято випускників. Свято, якого немає в жодному календарі. Свято, в якому зустрічаються біль розлуки зі школою і радість зустрічі з майбутнім. Свято прощання з дитинством, свято неповторної юності та самостійності.

31 травня школа проводжала у доросле життя своїх 23 випускників під пильним наглядом їхніх ангелів-охоронців – люблячих батьків.

Усе було за 11 років в школі:

Підказки, жарти, спогади сумні.
Усе спливло… ІI нині в дружнім колі
Згадаймо ті щасливі й незабутні дні.
І вони згадували, вшановували, дякували…

Перші слова вітань – до вчителів, які були випускникам протягом багатьох років добрими наставниками та щирими друзями: “Нас навіки поєднала школа. Цей дім назавжди залишиться нам дорогим та близьким. А всі вчителі – мов рідня!

Учителю! Наставнику наш віщий!
Спасибі Вам за ваш щоденний труд.
Найкращі наші вчителі, безцінні, наймиліші,
На всі віки благословенні будьте!

Навіть через багато літ пригадається школа, і дивний промінь торкнеться наших очей і сердець, дорогі наші вчителі! Спасибі вам за все»!

Не забули школярі і про своїх перших вчителів Неллі Ремівну Чернишову та Ірину Василівну Троян, які першими подали турботливу руку маленьким діточкам і повели їх по бурхливому морю шкільного життя:

На синіх вікнах райдуга повисла,
Вона до школи кличе мене знов.
Учителько, Ви – перша наша пісня,
Як пісня птаха з гомінких дібров.

А батьки?! Їм особлива шана і любов! Бо якщо й є на землі щось святе, то це батько й мати. І батьківська хата, і мамине слово, і стежка до хати, де завжди на тебе чекають:

Спасибі вам, мої батьки,
За теплоту й любов родинну,
За дружбу й спокій у сім’ї,
І I за турботу щогодинну.

Особливі слова подяки були сказані випускниками до свого «другого тата» – класного керівника Юрія Дмитровича Чаплика:

Кожен день він був разом із нами
ІI ділив і радощі, й тривоги.
Він про нас завжди все знав,
Усі стежки наші й дороги.

Шановні наші випускники! Зі святом вас, любі! З днем першої дорослості!

Ідучи зі стін школи, не забувайте, що знання – це вогонь, що розганяє пітьму. У житті не заздріть багатим і зарозумілим, адже за все слід розплачуватися. Умійте приборкувати себе, не піддавайтеся неправді. Терпіння зберігайте і правдою дорожіть. Серця наповніть до краю добротою. Нехай лунає над світом ода сонячного ранку дорослого життя, ода юності учнів і мудрості вчителів, ода самої неповторної школи, де ви провели найщасливіші миті вашого життя! Щасти вам, діти!

Педагогічний колектив школи № 15.