16.05.14
Прощання з Букварем
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

30 квітня в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 було звичайним навчальним днем, але не для всіх учнів. В цей день учні 1 - А класу, відзначали маленьке, але важливе у їхньому житті свято - Прощання з Букварем! Хто не пам'ятає своє перше шкільне свято, свій перший шкільний підручник, свою першу вчительку?

У кожного з нас у пам'яті залишилися спогади дитинства, у яких значне місце займає навчання у першому класі, і, звичайно, свято «Прощання з Букварем», на якому були присутні батьки, бабусі і дідусі. Діти презентували гостям захоплюючу програму з танцями та піснями, а також різними конкурсами на знання літер алфавіту.

Учні вивчили всі букви, дізналися всі секрети звуків. Настала пора вирушати в далеку захоплюючу подорож у країну 33 літер, які можуть скласти сотні тисяч слів. Настрій у дітей був відмінний, вони з радістю провели "Буквар" та показали, чого навчилися з його допомогою. На святі учні читали вірші про букви, розгадували загадки та ребуси, грали в слова, співали пісні. Було видно, що всі вони з успіхом вивчили всі букви алфавіту і навчилися читати. Свято пройшло в атмосфері радості, задоволення від власних результатів. Наприкінці усі діти отримали медалі про те, що вони закінчили Буквар.

Хочеться сподіватися, що нинішні першокласники стануть старанними, ініціативними і талановитими учнями, успіхи яких будуть приносити радість їм самим, батькам та викладачам.

Т. О. Карпенко,
класний керівник.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.