04.04.14
Вшановуємо ветеранів
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
На 52-й сесії міськради було розглянуто інформацію про хід виконання Програми підтримки діяльності ветеранських організацій “Ветеран 2012-2014”, яка спрямована на підвищення соціального захисту ветеранів, їх визнання в суспільстві.

У минулому році на території Часовоярської міськради мешкало учасників бойових дій — 30 чол., в т.ч. інвалідів Великої Вітчизняної війни — 15 чол., учасників ВОВ та тиловиків — 451 чол., воїнів-інтернаціоналістів — 62 чол.

Станом на 1 січня цього року на диспансерному обліку в Часовоярській амбулаторії № 4 знаходиться 795 інвалідів ВОВ, учасників бойових дій, учасників війни та прирівняних осіб. За минулий рік отримали санаторно-курортне лікування 19 ветеранів, проліковано в стаціонарі Часівоярської міськлікарні 12 осіб, забезпечено пільговими рецептами — 12. ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” щомісячно виділяє пільгові путівки для оздоровлення ветеранів війни у санаторії-профілакторії “Восход”.

Опікується захистом ветеранів і міське відділення територіального центру по наданню соціальних послуг Артемівської міської ради, який обслуговує 132 особи. Серед послуг — виклики лікаря (237 чол.), оздоровлення в санаторіях (2), відбор аналізу крові (82), ремонт газового обладнання (25), ремонт побутової техніки (3), ремонт квартир (2). Надана допомога в зборі документів на оформлення субсидії, реєстрації вкладів Ощадбанку, отриманні ТВ-тюнерів, забезпеченні засобами пересування. Всі ветерани війни, які мешкають в приватних будинках з пічним опаленням, забезпечені твердим паливом на пільгових умовах.

Вирішувались різноманітні проблеми ветеранів війни та праці, які зверталися до місцевої влади щодо телефонного зв’язку, забезпечення паливом, житлово-комунальних питань. На жаль, міський бюджет дуже обмежений, тому надання матеріальної допомоги, проведення ремонтних робіт у житлових приміщеннях, вшанування ювілярів не забезпечено коштами, однак питання підвозу на лікування, урочисті заходи вирішуються позитивно. Виконуються заходи щодо інформаційної підтримки ветеранів. Міська бібліотека обслуговує на дому 30 осіб, а також веде безкоштовний запис до цієї установи.

Минулий 2013 рік був ознаменований 68-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 70-річчям визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. До цієї події в місті була проведена велика робота з благоустрою пам’ятних і меморіальних місць, прибирання усіх міських територій, місць поховання загиблих. Проведені зустрічі ветеранів з молоддю, організовані мітинги, зустрічі з ветеранами, години пошани, бесіди, книжкові виставки, спортивно-масові заходи та ін. 9 травня наше місто гідно відзначило День Великої Перемоги.

14 лютого до Дня пам’яті жертв війн і миротворчих операцій біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам проведені міський мітинг, панахида на кладовищі. Організована поїздка делегації воїнів-інтернаціоналістів у м. Донецьк для участі в урочистостях.

23 лютого до Дня захисника Вітчизни в Палаці культури ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» відбувся святковий концерт.

До Дня скорботи та пам’яті жертв війни в Україні 22 червня в місті відбулися урочисті покладання квітів до Братських могил радянських воїнів, червоноармійців і радянського воїна І.Ф. Лєсакова та мітинг-реквієм.

На початку вересня минулого року відбулися міські заходи в Часів Ярі, присвячені 70-й річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

У 2013 році з метою патріотичного виховання молоді в усіх навчально-виховних закладах міста проведено різноманітні заходи, присвячені пам’ятним датам: виховні години, тематичні бесіди, книжкові виставки, конкурси творів та виставки малюнків. Газета “За огнеупоры” ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” всебічно висвітлювала святкові заходи з ушанування ветеранів в нашому місті.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.

Подшипник двухрядный роликовый каталог роликовых.