18.01.14
Веселi новорiчнi свята
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

І дорослі, і діти люблять новорічні й різдвяні свята. Це дні здійснення мрій, нових сподівань, атмосфери казковості та чуда. Новорічні канікули для дітей – це час відпочинку, зимових розваг, а також час саморозвитку, духовного збагачення та нових чарівних вражень.

Здрастуй, свято новорічне,
Свято сміху і зими,
На це свято запросили
Школярів сьогодні ми!

З нагоди Нового Року упродовж трьох днів (з 28 по 30 грудня) в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися традиційні новорічні свята для учнів шкіл міста.

До святкової програми «Новорічна подорож» у ЗОШ № 15, яку підготував хореографічний колектив ЦДЮТ, увійшло театралізоване дійство за участю Снігової королеви та казкових героїв, хороводи навколо ялинки з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Під час веселої новорічної вистави з танцями і піснями «Ялинка збирає друзів» в ЗОШ № 17 учні разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями стали активними учасниками різноманітних конкурсів, вікторин, ігор; розгадали чимало загадок Діда Мороза і його чарівної онуки.

Завітавши на Новорічний ранок у ЦДЮТ, дітлахи мали змогу потрапити в чарівний світ казок. Діти вірять у диво, тому спілкуються, танцюють, співають пісні та розповідають вірші від щирого серця.

Не залишились школярі без подарунків, про які подбала Часовоярська міська рада.

І. Гріньова.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.