29.12.13
День Святого Миколая - для дітей пора чудес!
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
Правду кажуть, що діти — квіти нашого життя. Дитяча душа постійно потребує щирої неприхованої турботи та уваги.

Вже стало доброю традицією кожного року 19 грудня відзначати День Святого Миколая. Це одне з найсвітліших християнських свят, яке налаштовує і дітей, і дорослих на добрі справи і добрі сподівання. Кожен очікує у цей день на маленьке диво, здійснення заповітної мрії, які під силу лише Миколаю.

З давніх-давен День Святого Миколая святкували весело. Завчасно готували маленькі даруночки, пекли печиво, запрошували музик, скликали гостей і, звичайно ж, чекали найголовнішого гостя — Миколу-Чудотворця...

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», за підтримки Часовоярської міської ради та депутата Артемівської міської ради Зикова Ю.А. у Центрі дитячої та юнацької творчості 20 грудня відбулася святкова програма «Святий Миколай іде, діткам-янголяткам подарунки несе» для учнів 2-4 класів ЗОШ І-Ш ст. №№ 15, 17.

Звуками веселих мелодій почалося свято. Вихованці гуртка ЦДЮТ «Культура мови та спілкування» (керівник гуртка Березовська Н.В.) в образах янголят та зірочок розповідали гостям про історію улюбленого зимового свята, про звичаї та традиції, пов’язаними з ним, читали вірші та танцювали запальні танці. Запрошені на свято діти з задоволенням брали участь у різноманітних вікторинах та іграх. А святковий настрій всім присутнім створювали вихованці творчих колективів ЦДЮТ: «Фольклорний колектив» (керівник Астахова М.Ю.), «Студія естрадного співу» (керівник Артюхіна З.Є.) та хореографічного колективу (керівник Мартинюк Н.В.). Всіх артистів та запрошених дітвора зустрічала гучними оплесками.

Святий Миколай побажав дітям бути чемними і добрими, гарно навчатися. «Всі ми повинні ділитися своєю любов’ю і щедрістю душі, бути добрими та уважними, допомагати іншим, особливо найбільш нужденним, відчувати радість життя та радість свят», — зазначив казковий гість.

Також зі словами привітання до запрошених звернулася в.о. директора ЦДЮТ Шостак О.М., побажала миру, добра, щастя, благополуччя, натхнення та наснаги у навчанні, а батькам подякувала за виховання дітей та їх успіхи.

Зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дітки подарунки від святого Миколая. Найбільшої винагороди годі й чекати!

Свято вдалося. Дітлахи повірили у казку. А як довго ця казка залишатиметься з ними, залежить тільки від дорослих. Любов до дітей, привітне ставлення до них, доброзичливість і віра в їх неповторність – найнеобхідніші інвестиції, які зобов’язані робити ми, дорослі, у справі виховання дітей.

День Святого Миколая – чудове, душевне, родинне свято любові і тепла.

Святий Миколай за свою доброту і щире серце вічно живе в серцях людей. А його любов йде в дні його свята по цілому світі, коли він обдаровує дітей дарунками. Для всіх він став символом щирої любові до ближнього. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Поспішайте робити добро!

О.М. Шостак.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.

Endodontist in Washington DC top tourist attractions in Washington.