08.11.13
ВIйну забути неможливо
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
Минають роки, відлітають у вічність. Сплило багато часу, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир - довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. 28 жовтня традиційно була вшанована пам’ять воїнів, загиблих в боях за визволення України, населення, постраждалого від дій німецьких окупантів.
“Ветеранам Великої Вітчизняної війни, бійцям Радянської армії, що боролись за щастя рідної землі, присвячується” - саме такими словами розпочався загальноміський захід, присвячений 69-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, який підготували та провели члени учнівського самоврядування Часовоярської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №17.
На святі були присутні представники міської влади та ветерани Великої Вітчизняної війни, члени спілки ветеранів ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат”. Наприкінці заходу учні дали клятву ветеранам щодо продовження їх подвигу.
В школі також була організована літературна виставка “Шляхи до перемоги”. Протягом дня проводились літературно-поетичні перерви для всіх учнів школи.
Самостійно учнями 10 класів була проведена акція “Дякуємо за життя”, під час якої вони відвідали ветеранів вдома з вітальними словами. Волонтерські загони допомогли ветеранам та вдовам прибрати присадибні ділянки.
З творчістю підішли до виготовлення мультемедійних презентацій учні 9—11 класів, найкращі з яких були продемонстровані для учнів початкової школи.
Для наймолодших школярів була організована екскурсія до шкільної музейної кімнати, де учні 8 класу розповіли про шлях до визволення України.
69 років в нашому краї панує мир і звитяжна праця. Та мужність, відвага, терпіння, воля, які виявили воїни, ті величезні жертви, незабутні втрати, що спричинила нам війна, забути неможливо.
Т.О. Карпенко, прес-центр ЗОШ № 17.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.