01.11.13
Місто готується до зими
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
На черговому засіданні виконкому Часовоярської міської ради було розглянуто інформацію про стан підготовки підприємств житлового господарства м. Часів Яру до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

Рішенням виконкому від 17.04.2013 № 36 було затверджено ряд заходів щодо підготовки житлового господарства і підприємств комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. На даний момент виконано певний ряд запланованих заходів.

Як завжди, котельні енергоцеху, цеху № 4, ЦБТ ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» своєчасно були підготовлені до опалювального сезону з оформленням паспортів готовності. Теплові мережі протяжністю 3,702 км по закінченні опалювального сезону були піддані випробуванню. В результаті були виявлені дефекти, усуненням яких служби комбінату займалися в літній час.

На сьогодні підприємство надає послугу централізованого теплопостачання 37 жилим будинкам та 4 об’єктам соцкультпобуту.

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2013-2014 рр. котельної 3/5 енергоцеху здійснено наступні заходи:

- ремонт і гідравлічне випробування запірної арматури, циркуляційних і підживлювальних насосів;

- ремонт фільтрів хімводоочищення;

- ремонт, чищення і гідравлічне випробування місткостей запасу води для котельної;

- ремонт сольового насосу і очищення сольової ями та інше.

Усі роботи виконані із складанням актів згідно з правилами. Також було здійснено ревізію запірної арматури на теплотрасах, які обслуговує ця котельна, — 46 одиниць, капітальний ремонт центральної теплотраси старої лінії із заміною 100 п.м. труб, ревізію і ремонт електроустаткування підстанцій, зроблено підрізування дерев по ЛЕП 6 кВ до насосної станції с. Богданівка.

По котельній цеху № 4 виконаний ремонт устаткування, капітальний ремонт двох насосів, замінено теплотрасу — 12 п.м., а також здійснено заміну подачі і обороту у буд. № 16 по вул. Транспортній, ревізію засувок від котельної до вул. Транспортної — 20 одиниць.

* * *

На балансі експлуатаційно-ремонтного теплового району № 5 м. Часів Яру ВО «Костянтинівкатепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго» знаходиться 10 котелень. Підприємство надає послугу централізованого теплопостачання 91 жилому будинку та 6 об’єктам соцкультпобуту. Згідно з графіком 10 котельних підготовлені до опалювального сезону з оформленням паспортів готовності. В ремонтний період 2013 року підприємством виконаний капітальний ремонт двох котельних — №№ 1, 10 та поточний ремонт 4 котельних — №№ 3, 4, 5, 9. На котельних виконаний ремонт та ревізія котлів, фільтрів, насосних установок, трубопровідної арматури, газової апаратури. Теплові мережі протяжністю 16,943 км по закінченню опалювального сезону були піддані випробуванню. В ремонтний період проведена заміна теплових мереж протяжністю 932 п.м. (у двотрубному обчисленні), з них на попередньо теплоізольованих — 545 п.м. Заміна теплових мереж виконана на 100 % від запланованого. Виконана наладка зовнішніх теплових мереж котельних №№ 1, 2, 3, 4, 5. Всього в підготовчий період на ремонтні роботи підприємством витрачено 813,189 тис. грн.

* * *

На балансі бюджетних установ міста знаходяться 2 котельні, одна працює на твердому паливі (дитячий заклад № 29), друга – газова (дитячий заклад № 48). Котельні дитячих закладів повністю підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період. На початок опалювального сезону створений запас палива в кількості 2 тонн.

* * *

Житловий фонд комунальної власності, що перебуває на балансі Виробничого ремонтно-житлового підприємства м. Часів Яру, складається з 138 жилих будинків, загальною площею 180,9 тис. м². Послугу з утримання будинків надає Товариство з обмеженою відповідальністю «Квартал» м. Часів Яру. Під час підготовки житлового фонду до зими було забезпечено виконання заходів щодо підготовки житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Комплексно підготовлено будинків з видачею паспортів готовності – 113 одиниць, що складає 100 % від запланованого. Відремонтовано покрівель у 14 будинках, що становить 58 % від запланованого. Промито систем централізованого опалення у 20 будинках (100 %). Ремонт систем централізованого опалення будинків виконаний на 100 %, систем холодного водопостачання – на 150 %. Відремонтовано: 21 оголовок димових та вентиляційних каналів, 7 пічних вогнищ, 2 балкона, 20 вхідних дверей будинків, 7 під’їздів, 19 інженерних вводів, 9 козирків над під’їздами. Замінено 25 засувок запірної арматури. Для боротьби з ожеледицею підприємством заготовлено 20 тонн протиожеледового матеріалу (100 %).

* * *

На балансі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків знаходиться 17 житлових будинків. В підготовчий період будинки комплексно підготовлені для отримання теплоносія.

* * *

Часовоярським регіональним виробничим управлінням комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період виконано наступне:

- проведена заміна ділянок трубопроводів на водопровідних мережах міста – 0,8 км, що становить 100 % від запланованого;

- замінено каналізаційних мереж – 80 м, 100 % від запланованого;

- підготовлені дві водопровідні насосні та одна каналізаційна насосна станції, одна водопровідна очисна та каналізаційна очисна споруди, що складає 100 % проти плану;

- підготовлений один водозабір з поверхневих джерел та одна свердловина (100 %).

Крім цього, підприємством виконаний ремонт водопровідних колодязів в кількості 10 одиниць, ревізія запірної арматури – 10 одиниць, заміна засувки d 100 мм на водоводі с. Миколаївка.

За час, що залишився, згідно з графіком виконання робіт, керівникам підприємств комунальної власності необхідно сконцентрувати зусилля для завершення підготовчих робіт до зими.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.