01.11.13
Тиждень початкової школи у ЗОШ № 17
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

Зростаючи, дитина кожного дня вивчає оточуючий світ, сприймає отриману інформацію, обирає те, що їй здається цікавим. А цікавим є яскраве та нове, бо знайоме та буденне швидко набридає. Саме через це школярі-початківці особливо прагнуть емоційного стимулювання до навчання, вимагаючи від вчителів школи творчої праці. І ніщо так не прикрашає шкільну буденність, як свята, відкриті уроки і заходи, позакласна робота.

Чи не найулюбленішим заходом у нашій школі є «Тиждень початкової школи», гаслом якого стали слова видатного педагога В. Сухомлинського «Дати радість праці, радість успіху в навчанні, пробудити в серцях дітей почуття радості, власної гідності».

З 7 по 25 жовтня в нашій школі відбувся тиждень початкової школи. Його робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Веселим і жвавим було відкриття тижня з віршами, загадками, піснями.

Усіх дітей зацікавила виставка дитячих малюнків «Кожна дитина талановита» і виставка творчих робіт «Наша творчість тобі, Україна!», яку підготували В.В. Волкова та С.В. Гречко.

Змістовною і захоплюючою була гра «Найрозумніший» серед учнів 3-4 класів (С.В. Гречко). Переможцем гри стала учениця 4-Б класу Тітова Валерія.

Екскурсія «Подарунок осені» показала дітям барви природи і надихнула до творчої діяльності (В.В. Волкова).

Для першокласників характерне образне мислення, тому вчителі перших класів, використовуючи наочні образи та уяву дітей, весело і цікаво провели уроки природознавства та української мови (Л.П. Авраменко та Т.О. Карпенко).

Яскраві враження залишились у дітей від урокiв математики (Н.І. Найда, 3-Б кл.), основ здоров’я (К.В. Фірсова, 3-А клас), природознавства (Н.О. Коцур, 2-Б клас).

У навчальному процесі наші вчителі виступають не тільки у ролі носія інформації, їм ближче роль консультанта, помічника.

Тиждень початкової школи закінчився святковою лінійкою, на якій були підведені підсумки і нагороджені переможці.

Т.О. Карпенко, прес-центр ЗОШ № 17.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.

http://варикоза-нет.рф/ варикоз как вылечить варикоз.