14.09.13
Знов стартує рік навчальний
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

Осінні айстри пломеніють на столі,
Це значить знов стартує рік навчальний.
Це значить, що для нас: для школярів і вчителів,
Шкільний дзвіночок заспіває пісню величальну!

2 вересня почався новий навчальний 2013-2014 рік. Тисячі школярів, студентів училищ, техникумів, вищих навчальних закладів сіли за парти, переступили поріг навчальних аудиторій. Щоби пізнати непізнанне, закласти міцний фундамент для себе, для досягнення власної мрії, для реалізації проекту життєвого самоствердження. В цей день представники ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” відвідали святкові лінійки у підшефній загальноосвітній школі № 15, ЗОШ № 17, Часівоярському професійно-техничному училищі, Артемівському індустріальному техникумі, школах сіл Миколаївка та Марково.

Свято першого дзвоника завжди особливе. Воно сповнене радістю зустрічей, хвилюваннями, сподіваннями на нові успіхи. Воно веде відлік яскравим шкільним рокам. Для кожного школяра цей день дуже важливий, адже він означає нову сходинку у житті. Особливо це стосується першокласників, які роблять перші кроки у шкільному житті, і одинадцятикласників, для яких розпочинається останній, дуже відповідальний шкільний рік.

Народна мудрість проголошує: «Добрий початок – половина справи». Саме так енергійно та емоційно почалася урочиста лінійка в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 танцювальною композицією «Здрастуй, школо!», яку виконали учасниці дитячого зразкового хореографічного колективу «Задоринки».

У цьому навчальному році до школи прийшли 57 першокласників. Успіхів у навчанні, творчого натхнення, міцного здоров’я та радісних шкільних днів їм побажали гості свята.
Настає щемка і радісна хвилина. Право дати перший дзвоник 2013 – 2014 навчального року надається учениці 1-А класу Діані Семеновій та учню 1-Б класу Іллі Гріньову.

Знов свято прикрашає український танок танцювального колективу. Школярі ідуть до школи в класи на перший урок, присвячений року дитячої творчості в Донецькій області. Школа радо зустрічає своїх учнів, для них знову починається цікаве шкільне життя. Нехай воно буде насичене атмосферою любові, добра, доброзичливості та взаєморозуміння!

Рік навчальний новий настає.
Хай він успіхів всім принесе,
Нових друзів, цікавих пізнань
Й буде вдалим у прагненні знань!

Л.М. Шаповалова,
педагог – організатор ЗОШ № 15.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.