22.08.13
Вітання зі святами
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
Шановні вогнетривники та гірники!
Мешканці міста Часів Яра!
Прийміть найсердечніше вітання з нагоди великих національних свят нашої держави – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України! Народ України святкує уже 22-гу річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах, і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святами вас!

В.Б. Лук’янов,
голова Наглядової ради ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат”,
Почесний робітник промисловості України, депутат обласної ради.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.