07.06.13
Нам з тобою в дорогу час
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
Стоголосо музика лунає,
Понад хмари лине срібний спів.
Нині школа радісно стрічає
Свято дорогих випускників.

Минають роки, а школа завжди залишається острівцем дитинства, юності, добра, радості, любові.
Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 більше 80 років. Але це не заважає їй бути молодою і натхненною. Кожен рік із стін школи вилітають у вирій життя випускники, щоб стати успішними громадянами незалежної України. Школа пишається своїми учнями, має надію на їх щасливе майбутнє.
2012 – 2013 навчальний рік приніс багато приємних хвилин радісних перемог. Про це доповіла у своєму виступі директор школи С.П. Сукова, відкриваючи урочисту лінійку Останнього дзвоника. Вперше в історії школи її вихованці – випускники вийшли на Всеукраїнський рівень, вписавши свої імена в славетні сторінки історії навчання.

Головний спеціаліст, начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу освіти Артемівської ради В.А. Помінов привітав переможницю, яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі «Юний селекціонер і генетик» у місті Києві, дійсного члена Малої академії наук України, випускницю 11-Б класу Борозну Оксану; переможницю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у місті Києві, випускницю 11-Б класу Тимощук Марію; переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, учня 11-Б класу Приходька Владислава; дипломанта І ступеня обласного мовно-літературного конкурсу юних риторів «Красномовна Донеччина» у місті Донецьку, учня 9-А класу Носка Олександра та вручив їм сертифікати персональної стипендії Артемівської міської ради.

Стипендіатів привітали міський голова міста Часів Яру О.М. Опанасенко, директор із загальних питань публічного акціонерного товариства «Часівоярський вогнетривкий комбінат» О.І. Коннов.

До поздоровлень переможців та побажань успіхів приєдналися всі гості лінійки: депутат Артемівської міської ради О.М. Котова, голова первинної профспілкової організації публічного акціонерного товариства «Часівоярський вогнетривкий комбінат» О.Г. Гранкін, начальник цеху № 5 О.В. Годлевський та механік цеху № 3 А.Ю. Вареник, а також представник Донбаської державної машинобудівної академії О.В. Кабацький.

Не дивлячись на те, що погода не сприяла святу: дощик спонукав проведенню лінійки в стінах школи, свято Останнього дзвоника пройшло за традиційним порядком: зворушливе привітання найменших школярів – першокласників, з врученням випускникам солодких цукерок на згадку про веселе шкільне дитинство, урочиста обіцянка одинадцятикласників, надзвичайно трепетний та щемкий прощальний танок випускників. А останній дзвоник пролунав дзвінко і впевнено, сповістивши про закінчення навчального року та початок довгожданих літніх канікул.

А потім був традиційний останній урок, на якому випускники висловлювали слова подяки вчителям, батькам, класним керівникам.

Весна квітує ясним сонцем, виглядає
тепле літо.
Скільки за навчальний рік було нами
пережито!
Тож нехай зникають геть всі незгоди
і турботи,
Бо чекають на нас всіх літні радісні
щедроти!

Школа чекає з нетерпінням своїх учнів у вересні.

Л. Шаповалова,
педагог-організатор ЗОШ № 15.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.