07.06.13
Суспільне визнання
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

Цієї весни за результатами незалежного конкурсу, проведеного Всеукраїнським іміджевим дослідним центром у рамках Міжнародної іміджевої програми “Суспільне визнання”, колектив ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” за відданість своїй справі отримав диплом “Суспільне визнання”, а голову Наглядової ради підприємства Валентина Борисовича Лук’янова було нагороджено однойменним почесним нагрудним знаком.

Метою даної програми є іміджева підтримка вітчизняних підприємств, установ та підприємців, які своєю працею стверджують і примножують славні трудові здобутки незалежної України. Це презентація економічного та наукового потенціалу України, підвищення престижу держави, формування позитивного іміджу підприємств та організацій, які у своїй діяльності використовують прогресивні форми управління, удосконалюють технічну базу, постійно підвищують якість товарів і послуг. Програма дає можливість виявити талановитих людей і кращі компанії, якими сьогодні може пишатися наша країна. А серед її лауреатів та переможців — представники трудової еліти України, ті, хто в нинішніх непростих умовах проявляє ініціативу, підприємливість, вміння ефективно і якісно працювати. Завдяки незалежним оцінкам експертів Міжнародної іміджевої програми «Суспільне визнання» її нагороди, що вручаються підприємствам за високі результати діяльності та бездоганну репутацію, є предметом гордості номінантів з усього світу.

Основними видами діяльності ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” є виробництво вогнетривких виробів, неформованих вогнетривких матеріалів, видобуток вогнетривких глин, формувальних пісків. На підприємстві впроваджена система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів серії ISO 9001:2008, сертифікована органом по сертифікації TÜV/THÜRINGEN (Німеччина).

В Україні і далеко за її межами дуже добре відомі високі споживчі властивості вогнетривів, особливо для будівництва і ремонту доменних печей, що мають істотні переваги в порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів. Освоєно виробництво алюмосилікатних вогнетривких виробів для коксових батарей і виробів для повітронагрівачів доменних печей з більш високою поверхнею теплообміну, виробів вогнетривких шамотних для футерування чавуновозних ковшів марок ШЧУ-41, ШКП-41, освоєна технологія виробництва виробів для сифонного розливу сталі — трубки сифонної пролітної марки ШС-28, виробів особливоскладної конфігурації по кресленням замовника, а також ШБ h-100, ШБ h-190 для Тунісу, шамотних та шамотнокарбідкремнієвих виробів для трубчатих рекуператорів круглого розрізу та виробів вогнетривких легковагих теплоізоляційних марок ШЛ-1,3; ШЛ-1,0; ШЛ-0,9 на основі застосування іншої сировини.

Комбінат постійно бере участь у спеціалізованих міжнародних виставках. За останні майже 20 років підприємство отримало багато нагород, серед яких “Золотий трофей за краще торгове ім’я”, “Арка Золотої Європейської зірки” (1995 р.), Золота медаль номінанта видання “Золота книга ділової еліти України” (2000 р.), Регіональна нагорода Донецької Торгово-промислової палати “Золотий Меркурій” в номінації за благодійну діяльність (2004 р.), “Золотий Ягуар” за високу якість продукції і бездоганну репутацію у бізнесі (2011 р.), Міжнародна нагорода “Нагорода Тисячоліття” за освоєння та ефективне використання в професійній сфері передових сучасних технологій, розробку і впровадження неординарних прогресивних рішень (2012 р.) та багато інших.

Програма «Суспільне визнання» визначила ПАТ “Часівоярський вогнетривкий комбінат” як визнаного лідера у своїй галузі. Вручення державних нагород підкреслює акцентовану увагу підприємства та його керівника голови Наглядової ради В.Б. Лук’янова на використанні нових технологій та постійній модернізації виробництва, зростанні якості продукції та послуг.

Відділ маркетингу.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.