23.05.13
Ми маємо бути зрозумілими в Європі, а Європа - у нас
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

Європейська інтеграція України та її ефективна модернізація залишаються визначальними державними пріоритетами й на сьогоднішній день, що знаходить відображення у промовах Президента України Віктора Януковича, виступах політичних та громадських діячів.

14 травня жителі України відзначали День Європи, день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Головна мета свята — формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграції України, знайомство українців з європейськими цінностями та традиціями, популяризація європейської культурної спадщини.

Традиційно з нагоди Дня Європи на центральних площах великих міст країни організовуються і проводяться святкові заходи. Так, осторонь не залишилась й Часовоярська загальноосвітня школа № 17, яка впродовж тижня з 13 по 18 травня реалізовувала заходи з відзначення Дня Європи. Дійовими особами заходів були звичайні учні, школярі, які проживають у громаді, є прихильниками чи противниками європейської інтеграції та готові донести свою думку на загал. На допомогу шкільній молоді прийшли вчителі школи, які надали попередню просвітницьку інформацію щодо європейських цінностей.

Проведення заходів в рамках святкування Дня Європи сприяло підвищенню інтересу мешканців до святкування цьо-го визначного дня.

Прес-центр учнівського самоврядування ЗОШ № 17.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.

Услуги автобусный тур в соль илецк.