08.03.12
Подарунок своїми руками
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

Є в свiтi одне слово, перед яким усi народи в усi часи низько схиляють голови. Це слово – мати. Кожна людина i кожний народ мають свої святинi: до цих святинь належить i шанування матерi. Вона дала нам життя, виростила i виховала. Через неї ми пiзнаємо цiлий свiт та суспiльство.

Мамине свято – це свято для всiх i для кожного. Цей день приносить пробудження щирих почуттiв у серцi кожного. Цього дня дiти намагаються зробити приємне своїй матерi, обдарувати її квiтами й подарунками. На допомогу тим, хто хоче зробити подарунок матусi своїми руками, стане в нагодi виставка, яка дiє в бiблiотецi первинної органiзацiї профспiлки ПАТ «Часiвоярський вогнетривкий комбiнат» «Подарок маме своими руками». На виставцi показанi роботи дiтей, якi займаються у гуртках Клуба юного технiка.

Представленi роботи з усiх напрямкiв художнього мистецтва. Це й ошибана (флористика) – картини з засушеного листя, iзонiть – мистецтво створення картин за допомогою нитки на твердiй основi. На виставцi представленi також роботи з маловiдомої технiки квiллiнг – бумаговерчення. Поданi роботи гуртка м'якої iграшки. Також можна побачити вишитi картини. Дуже багато сувенiрiв, зроблених на заняттях у гуртку «Художественное литье из гипса». Є також роботи, виконанi технiкою вижигання, малювання пластилiном на склi. На виставцi поданi роботи В. Сiмако, О. Борозни, С. Богун, Ю. Попової, О. Богун та багатьох iнших. Навичкам вироблення сувенiрiв можна навчитися в гуртках Клубу юного технiка, де справжнi майстри своєї справи Шукаєва Валентина Гаврилiвна та Пальцон Валерiй Сергiйович навчать вас, як зробити подарунки своїми руками для рiдних та близьких.

Побачити виставку можна у примiщеннi бiблiотеки первинної органiзацiї профспiлки з 9.00 до 17.00, вихiднi – недiля, понедiлок.

І.М. Федорова, ст. бiблiотекар.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.