23.11.11
Проект «Про встановлення тарифу на послуги з знешкодження та утилiзацiї твердих побутових вiдходiв...»
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рiшення виконкому Часовоярської мiської ради «Про встановлення тарифу на послуги з знешкодження та утилiзацiї твердих побутових вiдходiв на полiгонi ТПВ, що надаються Виробничим ремонтно-житловим пiдприємством м. Часiв Яра населенню, бюджетним установам та іншим споживачам міста» та аналізу його регуляторного впливу.

Вiдповiдно до Закону України вiд 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної полiтики у сферi господарської дiяльностi», з метою одержання пропозицiй i зауважень фiзичних та юридичних осiб, їх об'єднань оприлюднюється проект регуляторного акту – рiшення виконкому Часовоярської мiської ради «Про встановлення тарифу на послуги з знешкодження та утилiзацiї твердих побутових вiдходiв на полiгонi ТПВ, що надаються Виробничим ремонтно-житловим пiдприємством м. Часiв Яра населенню, бюджетним установам та іншим споживачам міста» та аналіз його регуляторного впливу.

Розроблений проект рiшення передбачає встановлення економiчно обґрунтованих тарифiв на послуги з знешкодження та утилiзацiї твердих побутових вiдходiв на полiгонi ТПВ з метою беззбиткової роботи пiдприємства.

Проект рiшення та аналiз регуляторного впливу буде оприлюднений в наступному номерi газети «За вогнетриви». Також з повним змiстом зазначених документiв можна ознайомитись в Виробничому ремонтно-житловому пiдприємствi м. Часiв Яра (м. Часiв Яр, вул. Краснофлотська, буд. 4) та на офiцiйному веб-сайтi Часовоярської мiської ради www. chasovrada.gov.ua.

Пропозицiї та зауваження вiд фiзичних та юридичних осiб приймаються в письмовому виглядi на поштову адресу або по електроннiй поштi протягом мiсяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналiзу регуляторного впливу за адресою: 84551, м. Часiв Яр, вул. Цiлинникiв,1; 84551, м. Часiв Яр, вул. Краснофлотська, 4
E-mail: chasovgs@ukr.net

Проект носить попереднiй характер i пiдлягає уточненню.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.