09.11.11
Разом – на суботники
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
На черговому засiданнi виконкому мiської ради було розглянуто iнформацiю про пiдсумки проведення загальномiських суботникiв у 2011 роцi на територiї Часовоярської мiської ради.
З метою вчасного проведення комплексної пiдготовки мiста Часiв Яру до весняно-лiтнього перiоду 2011 року, забезпечення необхiдних умов життєдiяльностi мешканцiв мiста, полiпшення естетичного, санiтарного стану прибудинкових територiй i об'єктiв масового перебування та вiдпочинку населення, залучення громадськостi до вирiшення цих завдань вiдповiдно Правил благоустрою мiста Часiв Яру, а також реалiзацiї двомiсячника з благоустрою мiських територiй протягом квiтня-травня поточного року, на виконання заходiв, затверджених рiшенням виконкому мiської ради вiд 16.03.2011 № 46, в мiстi було проведено значну роботу.

Насамперед, органiзованi i проведенi загальномiськi суботники до: Великодня та Дня довкiлля – 2, 9, 16 квiтня 2011 р.; Травневих свят – 30 квiтня 2011 р.; Дня Незалежностi України та дня визволення Донбасу – 20 серпня 2011 р.

Керiвники та працiвники пiдприємств, установ та органiзацiй усiх форм власностi – комунальних та приватних – вiдповiдально поставилися до виконання запланованих заходiв, органiзували роботи з прибирання та вивезення накопиченого побутового смiття, листя на вулицях, дорогах, тротуарах на закрiплених територiях, побiлцi бордюрiв, дерев.

Серед промислових пiдприємств треба вiдзначити активну пiдтримку керiвництва та працiвникiв ПАТ «Часiвоярський вогнетривкий комбiнат» у питаннi благоустрою мiста, силами якого був завезений пiсок на дитячi майданчики, у дитячi дошкiльнi заклади та на водоймища мiста, наведений порядок в мiському парку культури та вiдпочинку.

Працiвники ВРЖП м. Часiв Яру були задiянi на роботах по прибиранню несанкцiонованих звалищ, накопичених вiдходiв у зонах озеленення та мiсцях, вiльних вiд забудови, захисних смугах, прибудинкових територiях. Протягом лiтнього перiоду комунальним пiдприємством неодноразово проводилася косовиця карантинних рослин. Також залучалися безробiтнi особи, якi знаходяться на облiку в Артемiвському центрi зайнятостi, до так званих громадських робiт.

Учнi загальноосвiтнiх шкiл мiста прийняли участь у наведеннi порядку в скверi Бойової Слави, Часовоярського професiйно-технiчного училища – на алеї Афганцiв. Депутати мiської ради, службовi особи мiської ради не залишилися осторонь в проведеннi загальномiських суботникiв, провели суботники з благоустрою закрiплених територiй та впорядкування територiї парку iм. М. Горького.

Технiка та робiтники майже усiх пiдприємств мiста були залученi до прибирання територiй мiських кладовищ. Проведена значна робота, а саме: грейдерування дороги, вивезення смiття, завезення пiску.

Загалом в проведеннi загальномiських суботникiв прийняли участь 18 пiдприємств, установ, органiзацiй мiста, 245 чоловiк, 16 одиниць технiки. Прибрано 385 тис. м2 дорiг та тротуарiв, 230 тис. м2 прибудинкових територiй, 240 тис. м2 паркiв та скверiв, впорядковано 15 тис. м2 газонiв, лiквiдовано 3 несанкцiонованих звалища та 2 на прибудинкових територiях.

За рахунок спонсорських коштiв встановлений дитячий iгровий комплекс на прибудинковiй територiї по вул. І. Кобзона, 7.

Практика проведення загальномiських суботникiв показала, що такi заходи необхiднi не тiльки для полiпшення санiтарного стану мiста, але i як засiб виховної роботи серед населення. Необхiдно вiдроджувати забуту традицiю двадцяти – тридцятирiчної давнини, коли людям було цiкаво впорядкувати свiй двiр, посадити дерева, познайомитися, поспiлкуватися.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.