18.08.11
Разлитие горячего битума под Северском
источник: ГУМНС України в Донецькій області

Вчера на въезде в Северск (трасса "Лисичанск-Северск") произошло разлитие горячего битума из цистерны. Об этом сообщает пресс-служба МЧС в Донецкой области. Ниже приведем полный текст сообщения спасателей:

О 17:00 17-го серпня при в’їзді у м. Сіверськ Артемівського району на автошляху «Лисичанськ-Сіверськ» сталась аварія на транспорті. Вантажний автомобіль «DAF» з термоцистерной перевозив бітум з м. Лисичанськ до м. Дніпродзержинськ. Під час перевезення 12 тонн розігрітого до 180° С дорожнього бітуму у автомобільній термоцистерні виникла її розгерметизація (попередня причина – вихід з ладу зворотного клапану термоцистерни).

Площа розливу бітуму по дорозі склала близько 50 м2. Після того, як водій помітив витік бітуму, він зупинився на узбіччі дороги, де весь бітум був злитий у балку. Витоку бітуму з балки немає, площа дзеркала розливу складає близько 200 м2. Загрози населенню немає, відстань до житлових будинків складає близько 3 км.

Рятувальниками та працівниками фірми-перевізника виконуються роботи по обвалуванню місця розливу, засипанню піском розлитого бітуму з подальшим його прибиранням.

Залучаються:
від Головного управління – оперативна група Артемівського міського відділу та 1 АЦ-40 (8 чоловік особового складу);
від фірми-перевізника – 2 одиниці техніки та 5 робітників;
від УМВС – 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу;
від відділу оперативного міжрайонного екологічного контролю по Торецькому регіону Державної екологічної інспекції в Донецькій області – 1 одиниця техніки та 2 чоловіка.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.