16.06.10
До уваги мотовласникiв!
источник: Газета СОБЫТИЯ
З метою iнформування населення м.Артемiвська та Артемiвського району повiдомляємо, що 17.11.2008 року Законом України «Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України щодо вдосконалення регулювання вiдносин у сферi забезпеченостi безпеки дорожнього руху» вiд 24.09.2008 року №586-УI внесено змiни до Закону України «Про дорожнiй рух», а саме до ст.15, яка передбачає наявнiсть у осiб, якi керують мототранспортними засобами з об'ємом двигуна до 50 куб.см, посвiдчення водiя категорiї «А1».

Вiдкриття категорiї «А1» можливе пiсля проходження в установленому порядку навчання в автошколi та медичного огляду i отримання довiдки щодо придатностi керування транспортними засобами зазначеної категорiї (термiн дiї довiдки складає 2-3 роки з моменту прийняття вiдповiдного рiшення медичною комiсiєю).

Для осiб, якi отримали посвiдчення водiя до набрання чинностi постанови Кабiнету мiнiстрiв України № 511, тобто до 05.06.2009р., отримання категорiї «А1» можливе без пiдготовки та здачi iспитiв шляхом їх обмiну з вiдкриттям нижчої категорiї.

Законом України «Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України щодо вдосконалення регулювання вiдносин у сферi забезпечення дорожнього руху» вiд 17.11.2008р. №586-УI з сiчня 2010 року передбачена обов'язкова реєстрацiя мопедiв.

На виконання вимог зазначеного закону постановою Кабiнету мiнiстрiв України вiд 23.12.2009р. №1371 (набрала чинностi 29.12.2009р.) внесенi змiни до iснуючих Правил реєстрацiї та облiку транспортних засобiв. Так, реєстрацiя мопедiв, придбаних власниками до 29.12.2009р., буде проводиться до 01.07.2010р. без подання в РЕР Державної автомобільної інспекції документiв, що пiдтверджують їх придбання, пiсля сплати вартостi реєстрацiйних документiв, номерних знакiв, послуг за огляд ТЗ та оформлення реєстрацiйних документiв. На зареєстрованi скутери та мопеди будуть видаватися талони та номернi знаки, якi передбаченi чинним державним стандартом.

Пiсля закiнчення вiдповiдного термiну на реєстрацiю мопедiв без вiдповiдних документiв або придбаних в поточному роцi постановка на облiк даної категорiї ТЗ буде проводитися виключно за умовами подання в пiдроздiлах Державної автомобільної інспекції правоустановлюючих документiв.

В теперiшнiй час проводиться в РЕР м.Артемiвська державна реєстрацiя мопедiв за адресою: м. Артемiвськ., вул. Ювiлейна, 41 а також проводиться пiдготовка водiїв транспортних засобiв категорiї А1: Артемiвська автошкола ТСОУ за адресою: м.Артемiвськ, вул. Чехова, 4 СТК ТСОУ за адресою: м.Артемiвськ, вул. Артема, 51.

Большое спасибо за информацию.Помогла.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.