12.10.07
Мiсто готується до зими
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)
На черговому засiданнi виконкому мiської ради було розглянуто ряд питань, серед яких – про стан готовностi житлового господарства м. Часiв Яру до роботи в осiнньо-зимовий перiод 2007-2008 рокiв.

З iнформацiєю по даному питанню виступила начальник вiддiлу житлово-комунального господарства виконкому Н.А.Лазарєва. Вона, зокрема, доповiла, що на даний перiод виконано певний ряд запланованих заходiв щодо пiдготовки житлового господарства i пiдприємств комунальної власностi до роботи взимку, але iз-за вiдсутностi коштiв виробничим ремонтно-житловим пiдприємством не в повному обсязi проведений поточний ремонт покрiвель житлового фонду, та не виконувався капiтальний ремонт.

На балансi ВО «ЧасiвЯртепломережа» знаходиться 10 котелень. Згiдно з графiком 9 з них пiдготовлено до опалювального сезону з оформленням паспортiв готовностi. В даний час пiдприємство закiнчує пiдготовку котелень до опалювального перiоду та проводить роботи по ревiзiї запорної арматури на теплових мережах.
На балансi бюджетних установ мiста знаходиться двi котельнi, якi працюють на твердому паливi, вони в цiлому готовi до роботи в осiнньо-зимовий перiод, але треба придбати на наступний опалювальний перiод 140 тонн вугiлля згiдно з затвердженим лiмiтом. Вiдомчi котельнi вогнетривкого комбiнату пiдготовленi до роботи взимку на 100%.

На балансi вирбничого ремонтно-житлового пiдприємства знаходиться 174 житлових будинки площею 245,2 тис. кв.м. Виконана частина робiт по ремонту покрiвель, вхiдних дверей пiд'їздiв, балконiв, цоколiв та iн., заготовлено 25 тонн протиожеледового матерiалу.

Часовоярською дiльницею Артемiвського вирбничого управлiння водопровiдно-каналiзацiйного господарства вiдремонтовано капiтальним та поточним ремонтом 712 м.п. водопровiдних мереж, а також декiлька водопровiдних колодязiв, водорозбiрних колонок, пожежних гiдрантiв, запорної арматури. Встановленi два вузли облiку води. На каналiзацiйних та водопровдних насосних станцiях вiдремонтованi насоснi агрегати, електротехнiчне обладнання, запiрна арматура.

Початок експлуатацiї опалювальних мереж i котелень буде залежати вiд дотримування дiльницею Артемiвського ВУВКГ графiка заповнення. Треба звернути увагу водоканалу на своєчасну лiквiдацiю поривiв мереж водопостачання мiста.

У прийнятому виконкомом рiшеннi визначено, що комунальнi пiдприємства та установи мiста готуються до зими згiдно з запланованим обсягом робiт. Керiвникам цих пiдприємств рекомендовано завершити їх у встановленi термiни, а також продовжити роботу щодо зниження заборгованостi споживачiв за наданi послуги.

Хто так гарно пише укра?нською мовою?

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.

Актуальная информация грузоперевозки нск у нас на сайте.