13.06.07
«В щасливу путь, молодь Донбасу!»
источник: ЗА ОГНЕУПОРЫ (Часов Яр)

Минулий навчальний рiк для школи – особливий. У жовтнi 2006-го школа вiдзначала своє 75-рiччя. А перша половина 2007-го пройшла пiд егiдою святкування 75-рiччя Донецької областi.
Хоч нам i 75, але ми молодi, бо постiйно в русi, постiйно розвиваємося. У цьому роцi майже 30 педагогiв школи взяли участь у 9 рiзних професiйних конкурсах i гiдно захистили честь школи.
Успiшно представили свою педагогiчну майстернiсть вчителi української мови та лiтератури Кулiкова В.В., трудового навчання Хоменко Н.Г., математики Пальцон А.В. у конкурсi «Вчитель року 2007».
Друге мiсце виборола в конкурсi «Кращий працiвник в галузi освiти» педагог-органiзатор Шаповалова Л.М.

Гiдно презентували свою роботу на конкурсi шкiльних бiблiотекарiв бiблiотекар школи Ганущак Н.Ф., у конкурсi «Кращий класний керiвник 2007 року» вчитель початкових класiв Бражник С.В.
III мiсце в конкурсi заступникiв директорiв з виховної роботи посiла Сукова С.П.
Плiдно потрудився колектив вчителiв шкiльних методичних об'єднань над проектом «Використання комп'ютерних технологiй в методичнiй роботi», яку захищала заступник директора Федорець Т.М. І як результат – III мiсце серед шкiл вiддiлу освiти Артемiвської мiської ради.

Свої творчi методичнi проекти розробили i представили на суд журi вчитель математики Пальцон А.В. та вчитель фiзичної культури Пономаренко В.С.
Отримала очiкувану перемогу (I мiсце) в конкурсi «Методична знахiдка року» (номiнацiя «Зарубiжна лiтература») вчитель росiйської мови та лiтератури Алексєєва О.В.
Ми пишаємося вчительською командою знавцiв (Трубеко Т.В. – капiтан, Бiленко В.В., Пiкальова Г.В., Пальцон А.В., Жеваго К.І., Сєдаш Н.Ю.), якi прекрасно представили школу на мiських змаганнях.
Творчий, сповнений наснаги колектив виховує гiдну молоду змiну для незалежної держави.
57 юнакiв i дiвчат випускає школа в 2007 роцi у доросле життя. Це творчi, енергiйнi, розумнi дорослi дiти, такi рiзнi, але такi рiднi, – надiя школи. То ж побажаємо їм успiхiв, здiйснення найзаповiтнiших бажань, нехай їхнi мрiї стануть реальнiстю, вдалою буде доля!

Свято останнього дзвоника – це завжди пiдсумок зробленого. Але не зовсiм повний. Лише учням початкової школи – вiдмiнникам навчання (їх шестеро: Алфьоров Станiслав (3-а), Кудрявих Влада, Кудрявих Тамара, Пахомова Катерина (3-б), Купрiянова Ольга, Сорокiна Вiкторiя (4-а) на лiнiйцi вручили Похвальнi листи i з вiтаннями до них звернулася секретар Часовоярської мiської ради Кудрявих С.А.
Школярам 5-8, 10 класiв ще слiд пiдтвердити свої знання пiд час навчальної практики. Вони отримають заслуженi винагороди на урочистiй вересневiй лiнiйцi. Випускникам 9-х, 11-х класiв треба витримати державну пiдсумкову атестацiю, а вже потiм святковi педагогiчнi ради з вiтаннями i нагородженнями.
В цьому роцi вперше випускник нашої школи Крiвченко Анатолiй брав участь у Всеукраїнському чемпiонатi комп'ютерних технологiй «Екософт 2007» (II мiсце) та в усiх етапах Малої академiї наук – секцiя комп'ютерних технологiй (I мiсце). Свiй мультимедiйний проект – «Все про Крим» вiн презентував i на загальношкiльнiй науковiй конференцiї «Мої знання – моє майбутнє». А вiд Донецького нацiонального унiверситету отримав запрошення на вступ до математичного факультету без вступних iспитiв. Спецiалiст вiддiлу освiти Артемiвської мiської ради Помiнов В.А. вручив Анатолiю почесну грамоту вiддiлу освiти та iменну грошову стипендiю. Дипломи вiддiлу освiти одержали переможцi обласного конкурсу учнiвських робiт з української мови та мов нацiональних меншин «75 рокiв у дружнiй сiм'ї Донеччини» Саввiна Елiна (III мiсце), Журавльова Тетяна (II мiсце) ученицi 10-б класу, а грамоту за I мiсце у мiському етапi обласного конкурсу «Знавцi iсторiї Грузiї» (номiнацiя «Твiр») Герцовська Юлiя, учениця 10-а класу.

Але такий учень у школi не один. Ще 14 учням 5-10 класiв висловлена подяка за плiдну роботу в Малiй академiї наук, у творчому та навчальному процесi школи.
Щорiчно радують нас своїми перемогами i спортсмени. Команда школи посiла 6 мiсце в першостi України серед загальноосвiтнiх навчальних закладiв у змаганнях з легкоатлетичного чотириборства у м.Вiнниця. Двi команди захищали честь школи та мiста в обласних змаганнях «Старти надiй». Спортсменiв привiтав виконуючий обов'язки генерального директора ВАТ «Часовоярський вогнетривкий комбiнат» Третьяков К.М.
Кращим учням, спортсменам та випускникам були врученi торти, якi надав школi генеральний спонсор – ВАТ «Часовоярський вогнетривкий комбiнат».

Надiйну пiдтримку в усiх починаннях школи ми отримуємо вiд пiдприємств мiста. Школа вдячна ВАТ «Часовоярський вогнетривкий комбiнат» та його генеральному директору Лук'янову Валентину Борисовичу, ЗАТ «Гарант» та його директору Павкiну Сергiю Володимировичу, ВАТ «Часовоярський ремонтний завод» та його головi правлiння Полосухiну Володимиру Івановичу, ТОВ ВФ «Гiдрозалiзобетон» та його директору Мiрошниченко Вiктору Миколайовичу.
Школа – друга домiвка дитини. Ми дякуємо батькам, громадi мiста за розумiння та пiдтримку в роботi. Дiти – наше майбутнє, а значить i наша загальна турбота.

Прес-центр ЗОШ № 15.

 
* Имя:
Е-mail:
* Текст:
* Защитный код: (пять цифр от 0 до 9)


* - Поля, помеченные звездочкой, обязательны для заполнения.